İstanbul Antalya Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık 0532 135 53 42

İstanbul Antalya Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
Antalya evden eve şehirlerarası taşımacılık olarak firmamız Antalya şehrine siz müşterilerimize ambalajlı, sigortalı ve kaliteli nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır. Taşımacılıkta bilgi ve tecrübeli ekibimiz ile, sektöründe lider konumda olan bir çok ofis ve/veya kişilerin evini %100 tatmin ve başarı ile taşımış olmanın verdiği güveni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ofis veya işyerinizi Antalyaya mı taşımanız gerekti? Ofisten ofise nakliyat konusunda da size en iyi kalitede hizmet sunuyoruz Size sadece bir telefon uzaklığındayız.
Antalya nakliye firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu referanslarımıza incelediğinizde anlayacaksınız. İstanbul Antalya arasında evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda güveninizi her nakliyat işimizde yeniden kazanabilmek için çalışıyoruz. Gelin şirket veya ev taşınma işi sizin için sorun olmaktan çıksın, size sadece yeni ofis veya evinizin keyfini sürmek kalsın.
Antalya Evden Eve Nakliyat
Antalya Evden Eve Nakliyat alanında önemli firmalardan biri olan firmamız, Antalya Nakliyat ile Antalya’da Şehirler Arası Nakliyat alanında ve yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla Antalya’dan Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunan BOrabey Lojistik ile uluslararası alanda birlikte çalışarak hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye’de Antalya BOrabey Nakliyat olarak;
Taşınma projesi, tarafımızdan sunulan ücretsiz ekspertiz çalışması ile başlar. Ekspertiz hizmeti olarak kararlaştırılan bir tarih ve zamanda, taşınılacak ev veya konut için eşyaların ve diğer malzemelerin, inceleme ve risk analizi yapılır. Bu ön çalışma sonrasında taşınma ile ilgili fiyat bedeli ve diğer konular,  taşıma projesi başlamadan kararlaştırılır. Eğer anlaşma sağlanırsa, taşınma günü için gerekli planlamalar,  çalışacak ekibin boyutu ve uzmanlıklarına karar verilir,  gereken özel malzeme temini yapılır.

add1
Evden Eve Nakliyat işlemleri kapsamında taşınma işleminin gerçekleşeceği gün, ekip kararlaştırılan saatte adreste olur. Daha önce planlaması yapıldığı şekilde taşıma işlemi yapılacak eşyalar özen ve titizlikle paketlenir. Ambalajlama ve paketleme ile ilgili detaylı bilgi için sitemizin “Ambalajlama Hizmetleri” kısmını inceleyebilirsiniz.
Mobilyalar, oturma grupları, çek-yatlar, yemek odası ve yatak odası takımı  gibi ahşap ağırlıklı takımlar, özelliklerine göre paketlenmeye başlanır. Bu tür mobilyaların hepsi, köpüklü, hava balonlu naylon kabarcıklı malzemelerimizle tamamen kaplanarak, yeterli olmadığı durumlarda kalın, temiz örtü ve oluklu karton ile takviye edilerek, mobilyaların  girinti ve çıkıntıları gibi fiziksel özellikleri de hesaba katılarak uygun şekilde kamyonlarımıza yerleştirilmeye başlanır.
Gardroplarınızdaki bütün malzemeleriniz, askılı kıyafetleriniz naylonlanarak, minik askılı elbise dolaplarımıza yerleştirilir.
Beyaz eşyalarınızın ambalajı naylon malzeme, oluklu karton ve sağlam ipler kullanılarak son derece büyük bir özenle yapılır.
Yemek takımları, bardaklar, mutfak malzemeleri, aksesuarlar gibi kırılacak ve hassas eşyalarınızın  ambalajı, gruplar halinde, yine naylon malzeme ve şeffaf kağıtlar kullanılarak özenle yapılır ve silindirik fıçılara yine fiziksel özellikleri gözetilerek yerleştirilir.
Çiçek saksılarınız, boyutlarına göre fıçılara yerleştirilir. Tablolarınız, temiz battaniyelere sarılarak paketlenir. Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlarınız, önce köpüklere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilir ve  hiçbir zarar görmeyecek şekilde taşıma aracımızda özenle yerleştirilir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Antalya Ucuzevdeneve Nakliyat olarak,
Kurumsal taşıma ve taşınma konut taşımasına göre daha farklı noktalar içermektedir. Alt yapı planlamasından başlayan ve kurumsal fonksiyonların kesintisiz veya en az hizmet aksaması ile gerçekleştirilebilmesi için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Başlıca noktalar:
Numaralandırma
Ambalajlama
Katlara /odalara dağıtım
Taşıma sonrası personel desteği
Bir Ofis taşıma Programı Örneği aşağıdaki gibi düşünülebilir:
1: Taşınacak malzemeler tespit edilir
2: Taşınacak malzemelerdeki hasar ve olumsuz durumlar tespit edilir
3: Bir taşıma programı tespit edilir (taşınacak şirketin is durumuna göre)
4: Tarih ve saat bazında anlaşma sağlanır
5: Taşınacak firmaya taşımada kullanılacak malzemeler sevk edilir
6: Taşınacak firma personeli çalıştıkları bölümlere göre kullandıkları masa ve dolapları taşıyıcı firma tarafından tespit edilen kolilere yerleştirip üzerlerine yeni ofislerindeki konumlarını belirten etiket veya yazı yazarlar (bu programı taşıyıcı firma tarafından da uygulanabilir), yeni ofislerde her personelin hangi bölümde veya odada çalışacağı kapı veya masa üzerlerine yazılır.
7: Taşıyıcı firma taşıma tarihinde tüm araç, ekip ve ekipmanlarını taşınan firmanın adresine sevk eder
8: Yapılan program ve ayarlanan önceliğe göre ofis departmanları araçlara yüklenir ve yeni ofislere gidilir.

Şehirlerarası Ev taşıma Fiyatları

ANTALYA NAKLİYAT ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIKTA FİYATLANDIRMA

Şehirlerarası Ev Taşıma,  Şehirlerarası Nakliyeciler,  Şehirlerarası Taşıma
Şehirler arası ortalama nakliye ücretleri fiyat tablosunu sizlere fikir olsun diye sunuyoruz. Piyasada çok uygun taşıma yapma vaadiyle sigortasız korsan nakliyat firmalarına güvenmeyin! Eşyalarınızın güvenliği ve içinizin rahat etmesi için mutlaka belgeli, referanslı sigoralı taşıma yapan BORABEY NAKLİYAT’ı arayın detayları görüşelim.
MerkezŞaranpol Cad 468 sok Bekir turgay iş merkezi no:8/36 Muratpaşa ANTALYA
Telefon
0 242 346 50 42
0 532 135 53 42
0 542 651 50 42
Fax0 242 346 50 42
ŞubeANTALYA merkez0 0542 651 50 42
ŞubeKamyon Garajı0 532 135 53 42
G.S.M.0 532 135 53 42 || 0542 651 50 42
İstanbul Ankara Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık 
Antalya BOrabey evden eve şehirlerarası taşımacılık olarak firmamız Ankara şehrine siz müşterilerimize ambalajlı, sigortalı ve kaliteli nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır. Taşımacılıkta bilgi ve tecrübeli ekibimiz ile, sektöründe lider konumda olan bir çok ofis ve/veya kişilerin evini %100 tatmin ve başarı ile taşımış olmanın verdiği güveni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ofis veya işyerinizi Ankaraya mı taşımanız gerekti? Ofisten ofise nakliyat konusunda da size en iyi kalitede hizmet sunuyoruz Size sadece bir telefon uzaklığındayız.
Ankara nakliye firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu referanslarımıza incelediğinizde anlayacaksınız. İstanbul Ankara arasında evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda güveninizi her nakliyat işimizde yeniden kazanabilmek için çalışıyoruz. Gelin şirket veya ev taşınma işi sizin için sorun olmaktan çıksın, size sadece yeni ofis veya evinizin keyfini sürmek kalsın.
Ankara evden eve nakliyat alanında önemli firmalardan biri olan firmamız, BOrabey Nakliyat ile Ankara’da Şehirler Arası Nakliyat alanında ve yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla Antalya’dan Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunan BOrabey Lojistik ile evdeneve alanında birlikte çalışarak hizmet vermekteyiz..                                                                                                       
 
İstanbul İzmir Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
BOrabey evden eve şehirlerarası taşımacılık olarak firmamız İzmir şehrine siz müşterilerimize ambalajlı, sigortalı ve kaliteli nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır. Taşımacılıkta bilgi ve tecrübeli ekibimiz ile, sektöründe lider konumda olan bir çok ofis ve/veya kişilerin evini %100 tatmin ve başarı ile taşımış olmanın verdiği güveni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ofis veya işyerinizi İzmir’e mi taşımanız gerekti? Ofisten ofise nakliyat konusunda da size en iyi kalitede hizmet sunuyoruz Size sadece bir telefon uzaklığındayız.
İzmir nakliye firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu referanslarımıza incelediğinizde anlayacaksınız. İstanbul İzmir arasında evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda güveninizi her nakliyat işimizde yeniden kazanabilmek için çalışıyoruz. Gelin şirket veya ev taşınma işi sizin için sorun olmaktan çıksın, size sadece yeni ofis veya evinizin keyfini sürmek kalsın.
İzmir Evden Eve Nakliyat alanında önemli firmalardan biri olan firmamız, BOrabey Nakliyat ile İzmir’de Şehirler Arası Nakliyat alanında ve yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla İzmir’den Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunan BOrabey Lojistik ile uluslararası alanda birlikte çalışarak hizmet vermektedir.
Evden Eve Nakliyat İstanbul Hizmet Bölgelerimiz
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Etiler »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Halkalı »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Ümraniye »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Ataşehir »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Beykoz »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Maltepe »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Kadıköy »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Üsküdar »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Pendik »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Çekmeköy »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Tuzla »
 • BOrabey Evden Eve Nakliyat Sancaktepe »
 • www.antalyaborabeynakliyat.com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Antalya Ucuz nakliyat firmaları 0542 651 50 42

ANTALYA EVDEN EVE BORABEY ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

İstanbul Antalya Nakliyat Fiyatları